My Notes (8.x-1.00) - en to gu translation catalogue (7 entries)

en: Title
gu: શિર્ષક

en: Images
gu: છબીઓ

en: Description
gu: વર્ણન

en: Label
gu: શિર્ષક

en: Save
gu: સાચવો

en: True
gu: સાચું

en: False
gu: ખોટું
