My Notes (8.x-1.00) - en to id translation catalogue (10 entries)

en: Title
id: Judul

en: Images
id: Gambar

en: Description
id: Deskripsi

en: Save
id: Simpan

en: True
id: Benar

en: False
id: Salah

en: Archive
id: Arsip

en: Files
id: Berkas

en: Archived
id: Diarsipkan

en: Submitted by @author_name on @date
id: Dikirim oleh @author_name pada @date
