My Notes (8.x-1.00) - en to jv translation catalogue (7 entries)

en: Title
jv: Judul

en: Images
jv: Gambar

en: Description
jv: Katrangan

en: Label
jv: Judul

en: Save
jv: Simpen

en: True
jv: Bener

en: False
jv: Salah
