My Notes (8.x-1.00) - en to ru translation catalogue (14 entries)

en: Title
ru: Заголовок

en: Images
ru: Изображения

en: Description
ru: Описание

en: Label
ru: Метка

en: Save
ru: Сохранить

en: True
ru: Истина

en: False
ru: Ложь

en: Archive
ru: Архив

en: Files
ru: Файлы

en: My Notes
ru: Мои заметки

en: Labels
ru: Метки

en: Remove star
ru: Удалить звёздочку

en: Archived
ru: Архив

en: Submitted by @author_name on @date
ru: Опубликовано @author_name - @date
