My Notes (8.x-1.00) - en to ta translation catalogue (9 entries)

en: Title
ta: தலைப்பு

en: Images
ta: படங்கள்

en: Description
ta: விரிவாக்கம்

en: Label
ta: அடையாளம்

en: Save
ta: சேமி

en: True
ta: சரி

en: False
ta: தவறு

en: Archive
ta: பெட்டகம்

en: Files
ta: கோப்புகள்
