My Notes (8.x-1.01) - en to am translation catalogue (5 entries)

en: Title
am: ዓርእስት

en: Images
am: ምስሎች

en: Description
am: ማብራሪያ

en: Label
am: መሰየሚያ

en: Save
am: አስቀምጥ
