My Notes (8.x-1.01) - en to az translation catalogue (7 entries)

en: Title
az: Başlıq

en: Description
az: İzahat

en: Save
az: Saxla

en: True
az: Həqiqət

en: False
az: Yalnış

en: Archive
az: Arxiv

en: Files
az: Fayllar
