My Notes (8.x-1.01) - en to ja translation catalogue (13 entries)

en: Title
ja: タイトル

en: Images
ja: イメージ

en: Description
ja: 説明

en: Label
ja: ラベル

en: Save
ja: 保存

en: True
ja: TRUE

en: False
ja: FALSE

en: Archive
ja: アーカイブ

en: Files
ja: ファイル

en: Note
ja: 注意

en: Labels
ja: ラベル

en: Archived
ja: アーカイブ

en: Submitted by @author_name on @date
ja: @author_name が @date に投稿
