My Notes (8.x-1.01) - en to km translation catalogue (6 entries)

en: Title
km: ចំណង​ជើង

en: Images
km: រូបភាព

en: Description
km: សេចក្ដី​ពិពណ៌នា

en: Label
km: ស្លាក

en: Save
km: រក្សា​​ទុក​​

en: Files
km: ឯកសារ
