My Notes (8.x-1.01) - en to mn translation catalogue (6 entries)

en: Title
mn: Гарчиг

en: Images
mn: Зураг

en: Description
mn: Тайлбар

en: Save
mn: Хадгалах

en: False
mn: Худал

en: Files
mn: Файлууд
