My Notes (8.x-1.01) - en to mr translation catalogue (8 entries)

en: Title
mr: शीर्षक

en: Images
mr: चित्रे

en: Description
mr: अधिक माहिती

en: Label
mr: खूणचिठ्ठी

en: Save
mr: संरक्षीत

en: True
mr: सत्य

en: False
mr: चूक

en: Files
mr: फाईल्स
