My Notes (8.x-1.01) - en to nl translation catalogue (12 entries)

en: Title
nl: Titel

en: Images
nl: Afbeeldingen

en: Description
nl: Beschrijving

en: Save
nl: Opslaan

en: True
nl: Waar

en: False
nl: Niet waar

en: Archive
nl: Archief

en: Files
nl: Bestanden

en: My Notes
nl: Mijn notities

en: Note
nl: Notitie

en: Archived
nl: Gearchiveerd

en: Submitted by @author_name on @date
nl: Ingediend door @author_name op @date
