My Notes (8.x-1.01) - en to sr translation catalogue (6 entries)

en: Title
sr: Наслов

en: Description
sr: Опис

en: Label
sr: Ознака

en: Save
sr: Сачувај

en: Archive
sr: Архива

en: Submitted by @author_name on @date
sr: Поднео @author_name на дан @date
