My Notes (8.x-1.3) - en to ast translation catalogue (5 entries)

en: Title
ast: Títulu

en: Description
ast: Descripción

en: Label
ast: Etiqueta

en: Save
ast: Guardar

en: Files
ast: Ficheros
