Nagios Monitoring (8.x-1.0) - en to is translation catalogue (7 entries)

en: Title
is: Titill

en: Description
is: Lýsing

en: General settings
is: Almennar stillingar

en: Modules
is: Einingar

en: Unknown
is: Óþekkt

en: Custom
is: Sérsniðið

en: Warning
is: Viðvörun
