Nagios monitoring (8.x-1.0) - en to ps translation catalogue (5 entries)

en: Title
ps: سرلیک

en: Description
ps: سپړنه

en: Unknown
ps: ناپیژنده

en: Custom
ps: خپلېخوښه

en: Warning
ps: خبرتيا
