Nagios Monitoring (8.x-1.10) - en to hr translation catalogue (9 entries)

en: Title
hr: Naziv

en: Description
hr: Opis

en: General settings
hr: Opće postavke

en: Modules
hr: Moduli

en: Unknown
hr: Nepoznato

en: Custom
hr: Prilagođeno

en: Warning
hr: Upozorenje

en: Requires: !module-list
hr: Ovisno o: !module-list

en: Required by: !module-list
hr: Nužno za: !module-list
