Nagios Monitoring (8.x-1.10) - en to jv translation catalogue (9 entries)

en: Title
jv: Judul

en: Description
jv: Katrangan

en: General settings
jv: Sétingan umum

en: Modules
jv: Modul

en: Unknown
jv: Ora dikenal

en: Custom
jv: Kostum

en: Warning
jv: Weling

en: Requires: !module-list
jv: Mbutuhaké: !module-list

en: Required by: !module-list
jv: Dibutuhaké déning: !module-list
