Nagios Monitoring (8.x-1.10) - en to nn translation catalogue (6 entries)

en: Title
nn: Tittel

en: Description
nn: Beskriving

en: Modules
nn: Modular

en: Custom
nn: Tilpassa

en: Requires: !module-list
nn: Krevjer: !module-list

en: Required by: !module-list
nn: Krevjast av: !module-list
