Nagios Monitoring (8.x-1.10) - en to th translation catalogue (10 entries)

en: Title
th: หัวข้อ

en: Description
th: คำอธิบาย

en: General settings
th: กำหนดค่าทั่วไป

en: Modules
th: โมดูล

en: Unknown
th: ไม่รู้

en: Custom
th: กำหนดเอง

en: Warning
th: การเตือน

en: Critical
th: วิกฤติ

en: Requires: !module-list
th: ต้องการ: !module-list

en: Required by: !module-list
th: ที่กำหนดไว้ใน: !module-list
