Nagios Monitoring (8.x-1.11) - en to sk translation catalogue (10 entries)

en: Title
sk: Názov

en: Description
sk: Popis

en: General settings
sk: Všeobecné nastavenia

en: Modules
sk: Moduly

en: Unknown
sk: Neznámy

en: Custom
sk: Vlastná

en: Message type
sk: Typ správy

en: Warning
sk: Varovanie

en: Module and theme update status
sk: Stav aktualizácie modulov a tém

en: Critical
sk: Kritické
