Nagios Monitoring (8.x-1.12) - en to dz translation catalogue (5 entries)

en: Title
dz: མགོ་མིང་།

en: Description
dz: འགྲེལ་བཤད།

en: Modules
dz: ཚད་གཞི་ཚུ་

en: Unknown
dz: མ་ཤེསཔ་

en: Custom
dz: སྲོལ་སྒྲིག་
