Nagios Monitoring (8.x-1.12) - en to tr translation catalogue (13 entries)

en: Title
tr: Başlık

en: Description
tr: Açıklama

en: General settings
tr: Genel ayarlar

en: Modules
tr: Modüller

en: Unknown
tr: Bilinmiyor

en: Custom
tr: Özel

en: Message type
tr: İleti türü

en: Warning
tr: Uyarı

en: Unauthorized
tr: Yetkisiz

en: Enabled modules
tr: Etkinleştirilen eklentiler

en: Module and theme update status
tr: Eklenti ve tema güncelleme durumu

en: Thresholds
tr: Eşikler

en: Critical
tr: Önemli
