Nagios Monitoring (8.x-1.14) - en to az translation catalogue (11 entries)

en: Title
az: Başlıq

en: Description
az: İzahat

en: Modules
az: Modullar

en: Unknown
az: Naməlum

en: Custom
az: Seçilmiş

en: Warning
az: Xəbərdarlıq

en: Unauthorized
az: İcazəsiz

en: Enabled modules
az: Aktiv modullar

en: Module and theme update status
az: Modul və mövzu yeniləmə statusu

en: Thresholds
az: Eşiklər

en: Critical
az: Kritik
