Nagios Monitoring (8.x-1.14) - en to nl translation catalogue (13 entries)

en: Title
nl: Titel

en: Description
nl: Beschrijving

en: General settings
nl: Algemene instellingen

en: Unknown
nl: Onbekend

en: Custom
nl: Aangepast

en: Message type
nl: Berichttype

en: Warning
nl: Waarschuwing

en: Unauthorized
nl: Ongeautoriseerd

en: Enabled modules
nl: Ingeschakelde modules

en: Module and theme update status
nl: Updatestatus voor modules en thema's

en: Thresholds
nl: Drempelwaarden

en: Critical
nl: Kritisch

en: Unique ID
nl: Uniek ID
