Nagios Monitoring (8.x-1.14) - en to pl translation catalogue (13 entries)

en: Title
pl: Tytuł

en: Description
pl: Opis

en: General settings
pl: Ustawienia ogólne

en: Modules
pl: Moduły

en: Unknown
pl: Nieznany

en: Custom
pl: Własne

en: Message type
pl: Typ wiadomości

en: Warning
pl: Ostrzeżenie

en: Unauthorized
pl: Nieuprawniony

en: Enabled modules
pl: Włączone moduły

en: Module and theme update status
pl: Wersje modułów i skórek

en: Thresholds
pl: Progi

en: Critical
pl: Krytyczny
