Nagios Monitoring (8.x-1.15) - en to ro translation catalogue (11 entries)

en: Title
ro: Titlu

en: Description
ro: Descriere

en: General settings
ro: Setări generale

en: Modules
ro: Module

en: Unknown
ro: Necunoscut

en: Custom
ro: Personalizat

en: Warning
ro: Avertizare

en: Unauthorized
ro: Neautorizat

en: Enabled modules
ro: Module activate

en: Thresholds
ro: Praguri

en: Critical
ro: Critic
