Nagios Monitoring (8.x-1.16) - en to ca translation catalogue (11 entries)

en: Title
ca: Títol

en: Description
ca: Descripció

en: General settings
ca: Paràmetres generals

en: Modules
ca: Mòduls

en: Unknown
ca: Desconegut

en: Message type
ca: Tipus de missatge

en: Warning
ca: Avís

en: Unauthorized
ca: No autoritzat

en: Enabled modules
ca: Mòduls habilitats

en: Thresholds
ca: Llindars

en: Critical
ca: Crític
