Nagios Monitoring (8.x-1.16) - en to hy translation catalogue (6 entries)

en: Title
hy: Վերնագիր

en: Description
hy: Նկարագրություն

en: Modules
hy: Մոդուլներ

en: Unknown
hy: Անհայտ

en: Warning
hy: Զգուշացում

en: Enabled modules
hy: Միացված մոդուլներ
