Nagios Monitoring (8.x-1.17) - en to fi translation catalogue (11 entries)

en: Title
fi: Otsikko

en: Description
fi: Kuvaus

en: General settings
fi: Yleiset asetukset

en: Modules
fi: Moduulit

en: Unknown
fi: Tuntematon

en: Message type
fi: Viestin tyyppi

en: Warning
fi: Varoitus

en: Enabled modules
fi: Aktivoidut moduulit

en: Thresholds
fi: Raja-arvot

en: Critical
fi: Kriittinen

en: No information.
fi: Ei tietoa.
