Nagios Monitoring (8.x-1.17) - en to te translation catalogue (5 entries)

en: Title
te: శీర్షిక

en: Description
te: వివరణ

en: General settings
te: సాధారణ అమరికలు

en: Unknown
te: తెలియని

en: Warning
te: హెచ్చరిక
