Nagios Monitoring (8.x-1.18) - en to af translation catalogue (5 entries)

en: Title
af: Titel

en: Description
af: Beskrywing

en: General settings
af: Algemene verstellings

en: Unknown
af: Onbekend

en: Warning
af: Waarskuwing
