Nagios Monitoring (8.x-1.18) - en to eu translation catalogue (9 entries)

en: Title
eu: Izenburua

en: Description
eu: Azalpena

en: General settings
eu: Ezarpen orokorrak

en: Modules
eu: Moduluak

en: Unknown
eu: Ezezaguna

en: Warning
eu: Kontuz

en: Unauthorized
eu: Baimenik gabea

en: Enabled modules
eu: Gaitutako moduluak

en: Critical
eu: Larria
