Nagios Monitoring (8.x-1.18) - en to lt translation catalogue (10 entries)

en: Title
lt: Pavadinimas

en: Description
lt: Aprašymas

en: General settings
lt: Pagrindinės nuostatos

en: Modules
lt: Moduliai

en: Unknown
lt: Nežinomas

en: Message type
lt: Žinutės tipas

en: Warning
lt: Įspėjimas

en: Enabled modules
lt: Įjungti moduliai

en: Critical
lt: Kritinė

en: Unique ID
lt: Unikalus ID
