Nagios Monitoring (8.x-1.19) - en to be translation catalogue (7 entries)

en: Title
be: Загаловак

en: Description
be: Апісанне

en: General settings
be: Агульныя наладкі

en: Modules
be: Модулі

en: Unknown
be: Невядомы

en: Warning
be: Увага

en: Enabled modules
be: Усталяваныя модулі
