Nagios Monitoring (8.x-1.20) - en to km translation catalogue (6 entries)

en: Title
km: ចំណង​ជើង

en: Description
km: សេចក្ដី​ពិពណ៌នា

en: General settings
km: ការ​កំណត់​ទូទៅ

en: Modules
km: ម៉ូឌុល

en: Unknown
km: មិន​ស្គាល់

en: Warning
km: ការ​ព្រមាន
