Nagios Monitoring (8.x-1.21) - en to sv translation catalogue (11 entries)

en: Title
sv: Titel

en: Description
sv: Beskrivning

en: General settings
sv: Allmänna inställningar

en: Modules
sv: Moduler

en: Unknown
sv: Okänd

en: Message type
sv: Meddelandetyp

en: Warning
sv: Varning

en: Unauthorized
sv: Ej auktoriserad

en: Enabled modules
sv: Aktiverade moduler

en: Thresholds
sv: Tröskelvärden

en: Critical
sv: Kritisk
