Nagios Monitoring (8.x-1.22) - en to fa translation catalogue (11 entries)

en: Title
fa: عنوان

en: Description
fa: توضیحات

en: General settings
fa: تنظیمات عمومی

en: Modules
fa: ماژول‌ها

en: Unknown
fa: نامشخص

en: Message type
fa: نوع پیام

en: Warning
fa: هشدار

en: Unauthorized
fa: اهراز هویت نشده

en: Enabled modules
fa: ماژول‌های فعال

en: Thresholds
fa: آستانه‌ها

en: Critical
fa: بحرانی
