Nagios Monitoring (8.x-1.23) - en to ar translation catalogue (10 entries)

en: Title
ar: العنوان

en: Description
ar: الوصف

en: General settings
ar: الإعدادات العامة

en: Modules
ar: الوحدات

en: Unknown
ar: غير معروف

en: Warning
ar: تحذير

en: Unauthorized
ar: غير مصرح به

en: Enabled modules
ar: الوحدات المفعلة

en: Thresholds
ar: حدود

en: Critical
ar: حرج
