Nagios Monitoring (8.x-1.24) - en to da translation catalogue (11 entries)

en: Title
da: Titel

en: Description
da: Beskrivelse

en: General settings
da: Generelle indstillinger

en: Modules
da: Moduler

en: Unknown
da: Ukendt

en: Message type
da: Meddelelsestype

en: Warning
da: Advarsel

en: Unauthorized
da: Uautoriseret

en: Enabled modules
da: Aktive moduler

en: Thresholds
da: Tærskler

en: Critical
da: Kritisk
