Nagios Monitoring (8.x-1.24) - en to gu translation catalogue (5 entries)

en: Title
gu: શિર્ષક

en: Description
gu: વર્ણન

en: Unknown
gu: અજ્ઞાત

en: Warning
gu: ચેતવણી

en: Enabled modules
gu: સક્રિય મોડ્યુલો
