Nagios Monitoring (8.x-1.24) - en to he translation catalogue (9 entries)

en: Title
he: כותרת

en: Description
he: תיאור

en: General settings
he: הגדרות כלליות

en: Modules
he: רכיבים

en: Unknown
he: לא ידוע

en: Warning
he: אזהרה

en: Unauthorized
he: לא מורשה

en: Enabled modules
he: מודולים פעילים

en: Critical
he: קריטי
