Nagios Monitoring (8.x-1.24) - en to ka translation catalogue (7 entries)

en: Title
ka: სათაური

en: Description
ka: აღწერა

en: General settings
ka: ზოგადი პარამეტრები

en: Modules
ka: მოდულები

en: Unknown
ka: უცნობი

en: Warning
ka: გაფრთხილება

en: Enabled modules
ka: ჩართული მოდულები
