Nagios monitoring (8.x-1.5) - en to ta translation catalogue (10 entries)

en: Title
ta: தலைப்பு

en: Description
ta: விரிவாக்கம்

en: General settings
ta: பொது அமைப்புகள்

en: Modules
ta: மாட்யூல்கள்

en: Unknown
ta: தெரியாதது

en: Custom
ta: விருப்பத்தெரிவு

en: Warning
ta: எச்சரிக்கை

en: Unauthorized
ta: அங்கீகரிக்கப்படாத

en: Enabled modules
ta: செயலிலுள்ள மாட்யூல்கள்

en: Critical
ta: சிக்கலான
