Nagios Monitoring (8.x-1.7) - en to kn translation catalogue (7 entries)

en: Title
kn: ಶೀರ್ಷಿಕೆ

en: Description
kn: ವರ್ಣನೆ

en: Unknown
kn: ಗೊತ್ತಿಲ್ಲದ

en: Custom
kn: ಇಚ್ಛೆಯ

en: Warning
kn: ಎಚ್ಚರಿಕೆ

en: Unauthorized
kn: ಅನಧಿಕೃತ

en: Critical
kn: ಸಂದಿಗ್ಧ
