Name Field (8.x-1.0-rc1) - en to ht translation catalogue (6 entries)

en: Status
ht: Eta

en: Operations
ht: Operasyon

en: yes
ht: Wi

en: Name
ht: Non

en: Default
ht: Pa defo

en: no
ht: Non
