Name Field (8.x-1.0-rc2) - en to az translation catalogue (39 entries)

en: Title
az: Başlıq

en: Status
az: Vəziyyət

en: Markup
az: İşarələmə

en: Delete
az: Sil

en: Operations
az: Əməliyyatlar

en: Value
az: Qiymət

en: Required
az: Tələb olunur

en: Settings
az: Quraşdırmalar

en: Name
az: Ad

en: Field
az: Sahə

en: Default
az: Susmaya görə

en: hidden
az: gizli

en: Components
az: Komponentlər

en: Options
az: Seçimlər

en: Never
az: Heç vaxt

en: Inline
az: Xətdə

en: Field type
az: Sahə tipi

en: Contains
az: Tərkibində

en: Plain text
az: Adi mətn

en: Maximum length
az: Maksimum uzunluq

en: Plain
az: Düz

en: Pattern
az: Nümunə

en: Full
az: Tam

en: Text field
az: Mətn sahəsi

en: Default value
az: Standart qiymət

en: empty
az: boş

en: contains
az: ehtiva edir

en: Machine name
az: Maşın adı

en: Locked
az: Bağlanıb

en: Display format
az: Ekran formatı

en: Autocomplete
az: Avtomatik tamamlama

en: Contains any word
az: Hər hansı bir sözü ehtiva edir

en: has word
az: sözü var

en: Contains all words
az: Bütün sözləri ehtiva edir

en: has all
az: hamısı var

en: Machine-readable name
az: Maşınla oxuna bilən ad

en: Ampersand
az: Və işarəsi

en: Add format
az: Format əlavə edin

en: Field types
az: Sahə növləri
