Name Field (8.x-1.0-rc2) - en to tr translation catalogue (60 entries)

en: Title
tr: Başlık

en: Status
tr: Durum

en: Markup
tr: Biçim

en: Delete
tr: Sil

en: Operations
tr: İşlemler

en: Value
tr: Değer

en: Real name
tr: Gerçek isim

en: Required
tr: Zorunlu

en: Settings
tr: Ayarlar

en: Name
tr: İsim

en: Field
tr: Alan

en: Label
tr: Etiket

en: Default
tr: Varsayılan

en: Link Target
tr: Bağlantı Hedefi

en: Format
tr: Biçim

en: hidden
tr: gizli

en: Components
tr: Bileşenler

en: Titles
tr: Başlıklar

en: Options
tr: Seçenekler

en: Always
tr: Her zaman

en: Never
tr: Asla

en: Inline
tr: Satır içi

en: Field type
tr: Alan tipi

en: Contains
tr: İçerir

en: Plain text
tr: Düz metin

en: Maximum length
tr: Azami uzunluk

en: Plain
tr: Sade

en: Pattern
tr: Örüntü

en: Full
tr: Tam

en: Delimiter
tr: Ayırıcı

en: Sources
tr: Kaynaklar

en: Middle
tr: Orta

en: Text field
tr: Metin alanı

en: Default value
tr: Varsayılan değer

en: Examples
tr: Örnekler

en: Export format
tr: Aktarım formatı

en: empty
tr: boş

en: Family
tr: Aile

en: contains
tr: içeriyor

en: Machine name
tr: Makine adı

en: Locked
tr: Kilitli

en: Display format
tr: Görüntüleme biçimi

en: Autocomplete
tr: Otomatik tamamla

en: Contains any word
tr: Sözcüklerden herhangi birini içerir

en: has word
tr: içinde şu sözcük olan:

en: Contains all words
tr: Tüm sözcükleri içerir

en: has all
tr: tümü olan:

en: Machine-readable name
tr: Makine tarafından okunabilir ad

en: Ampersand
tr: Ve işareti (&amp;)

en: Add format
tr: Biçim ekle

en: attribute
tr: öznitelik

en: Field types
tr: Alan tipleri

en: Save format
tr: Biçimi kaydet

en: Mr.
tr: Bay.

en: Mrs.
tr: Bayan.

en: Stacked
tr: Yığılı

en: A unique machine-readable name. Can only contain lowercase letters, numbers, and underscores.
tr: Benzersiz okunabilir makine adı. Sadece sayılar ve küçük harfler ve altçizgi kullanın.

en: Label display for @title
tr: @title için etiket görünümü

en: @name field is required.
tr: @name alanı zorunludur.

en: Enabled components
tr: Etkinleştirilmiş bileşenler
