Name Field (8.x-1.0-rc2) - en to ug translation catalogue (18 entries)

en: Title
ug: تىما

en: Status
ug: ھالەت

en: Delete
ug: ئۆچۈرۈش

en: Operations
ug: مەشغۇلاتلار

en: Value
ug: پارامېتىرى

en: Required
ug: زۆرۈر

en: Settings
ug: تەڭشەكلەر

en: Name
ug: ئىسىم

en: Label
ug: بەلگە

en: Default
ug: سۈكۈتتىكى

en: Options
ug: تاللاشلار

en: Inline
ug: ئىچىدە

en: Plain text
ug: ئادەتتىكى تكىست

en: Plain
ug: ئاددى

en: Full
ug: تولۇق

en: Sources
ug: مەنبەلەر

en: Middle
ug: ئوتتۇرا

en: Add format
ug: فورمات قوشۇش
