Name Field (8.x-1.0-rc5) - en to am translation catalogue (16 entries)

en: Title
am: ዓርእስት

en: Status
am: ሁኔታ

en: Delete
am: ሰርዝ

en: Operations
am: ክወናዎች

en: Value
am: እሴት

en: Required
am: አስፈላጊ

en: Settings
am: ቅንብሮች

en: Name
am: ስም

en: Label
am: መሰየሚያ

en: Default
am: ነባሪ

en: Field type
am: የመስኩ ዓይነት

en: Maximum length
am: የመጨረሻ እርዝማኔ

en: Default value
am: ነባሪ እሴት

en: Locked
am: የተቆለፈ

en: Ampersand
am: አያያዥ

en: UUID
am: ዩዩአይዲ
